دانلود App Cache Cleaner – ۱Tap Clean 6.0 – برنامه پاکسازی کش اندروید

بهترین پاک کننده حافظه میانی (Cache)

ابزاری سریع برای حذف حافظه کاشه برنامه‌ها. یک کلیک برای حذف اینگونه فایل‌ها از تمام برنامه‌ها و باز کردن فضای حافظه داخلی گوشی آندروید.

دانلود App Cache Cleaner – ۱Tap Clean 6.0 – برنامه پاکسازی کش اندروید

نرم افزاری عالی و کاربردی در زمینه ی پاکسازی کش نرم افزارها و بهینه سازی اسمارت فون ها و تبلت های اندرویدی است که توسط INFOLIFE LLC به صورت رایگان و پرداخت درون برنامه ای در پلی استور عرضه شده است که با استفاده از ان می توانید به راحتی و تنها با یک کلیک کش برنامه های مختلف را پاک کنید و گامی اساسی در زمینه ی بهینه سازی دستگاه خود بردارید. همانطور که مستحضرید پس از نصب چندین و چند برنامه و بازی مختلف برروی موبایل خود به دلیل ذخیره شدن کش در رم با کُندی سرعت مواجه میشوید که با داشتن این برنامه می توانید کش ان ها را پاک کنید تا سرعت گوشی مثل روز اول گردد.
برخی از امکانات و قابلیت های App Cache Cleaner – ۱Tap Clean اندروید :
* پاکسازی فایل های کش تنها با یک کلیک
* تابع auto clear برای پاکسازی خودکار کش ها
* نمایش برنامه ها با میزان کش مربوط به انها
* امکان ارسال فایل های نصبی برای دوستان
* پاکسازی اتوماتیک کش برای برنامه خاص
* باز کردن اپلیکیشن، مشاهده جزئیات و …
اپلیکیشن App Cache Cleaner – ۱Tap Clean هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز ۴.۵ از ۵.۰ است که ما به درخواست کاربران نسخه کرک شده ان را در اختیار شما قرار می دهیم که امیدواریم مفید واقع گردد.
توجه داشته باشید که : درست است که این برنامه رایگان عرضه شده اما برای باز شدن تمامی امکاناتش باید از درون برنامه پول پرداخت کنید و ما برای شما نسخه کرک شده و آنلاک شده ان را قرار داده ایم که تمامی امکانات در دسترس هستند و نیازی به پرداخت نیست.
تغییرات نسخه ی v6.0:
* رفع مشکلات و بهبود عملکرد